Vakantiehuizen in Lot
Zoek en boek je vakantiehuis in Lot . Zoek rechtstreeks in het aanbod van tientallen verschillende vakantiehuis aanbieders. Bekijk het hele aanbod & boek direct online! Het is ook mogelijk om op de kaart te zoeken.
Dit vakantiehuis is gelegen in een kleine "Hameau" (gehucht) en heeft een verzorgde, sfeervolle en bijzondere inrichting. Ruime woonkamer met zitbank, eethoek en met een museale vitrinekast vol opgezette dieren die in de omgeving voorkomen. De k
Bent u op zoek naar rust en privacy , dan kunt u met het gezin genieten van een fijne vakantie bij ons!
De luxe kamers inclusief badkamer, toilet en keuken bevinden zich op de begane grond met een terras en een hoofdingang. Wij hebben 2 tweepe
Gîte Malbec heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed, e
Vakantiehuis Les Lacades met PRIVE zwembad ligt net buiten het dorpje Touzac. Het heeft een ruime woonkamer met ruime keuken.
De keuken is compleet uitgerust met oa vaatwasser, magnetron en oven.
De huiskamer heeft comfortable stoelen en ban
Een heel ruim huis met twee grote prive terrassen, bbq, hangmat en geweldig uitzicht. Een gang met keuken, apart toilet, badkamer met inloop douche.
Er is 1 slaapkamer met 2 enkele bedden waar je ook een dubbelbed van kan maken en 1 slaapkamer
Twee roulottes die met een terras verbonden zijn en een unit vormen. Beiden hebben een tweepersoons bed. 1 roulotte heeft een kinderbedje boven het grote bed in een paart slaapkamertje, een eettafel met banken en opruim gedeelte. 2de roulotte he
Deze prachtige alleenstaande schuur is recent gerestaureerd en biedt veel licht, ruimte en comfort.
De gîte (80m²) bevindt zich op het gelijkvloers, verder geen bewoners aanwezig.
Grote woon-eetkamer met uitzicht op privézwembad. Het zwembad
Comfortabel ruim chalet / bungalow (83 m2 + een veranda) voor 6 personen, in een prachtige natuur van de Lot, Zuid-West Frankrijk (net onder de Dordogne). Gelegen op een rustig vakantieparkje. Hier komt u geheel tot rust en doet u energie op om
Vakantiehuis Vigne ligt op het idyllische, kleinschalige Domaine de Montsalvy, dat door haar gasten hoog gewaardeerd wordt en op Zoover maar liefst een 9,4 op 87 beoordelingen scoort. Vigne is een gezellige en comfortabele naast het zwembad gele
Dit vakantiehuis heeft het karakter en de rustieke charme van de originele stal behouden, o.a. met zichtbare balken, en heeft als middelpunt de goed uitgeruste keuken en de comfortabele woonkamer die naar het privéterras leidt.Op de begane gron
Op de Domaine staat 1 nieuw woonhuis tegen een helling aan met uitzicht op het dorp Latge, het huis is een riante woning met een hal, woonkamer met open keukenwoning is voorzien met electrische verwarming die met een thermosstaat verdeelt is.
H
Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan Le Papillon deel uitmaakt.
Het is gelegen op een ongerepte landelijke locatie te midden van glooiende velden en bossen. De schuur is omgebouwd tot 2 gites, elk met 3 slaapka
In een prachtige natuurlijke bosomgeving (3ha) bevindt zich ons mooie rustige alleenstaande vakantiehuis 'La Dame Blanche' ( geschikt voor 6 personen) met een volledig omheind zoutwaterzwembad ( 10x5m). Het huis heeft het confort van nieuwbouw e
In een prachtige natuurlijke bosomgeving (3ha) bevindt zich ons mooie rustige alleenstaande vakantiehuis 'La Demoiselle' ( geschikt voor 6 personen) met een volledig omheind zoutwaterzwembad ( 10x5m). Het huis heeft het confort van nieuwbouw en
Les Combes is een dubbel geschakeld vakantiehuis bestaande uit een oud en nieuw gedeelte.
Deze advertentie betreft het oude gedeelte: een 300 jaar oude boerderijwoning opgetrokken uit "en Pierre" (grote stenen uit de plaatselijke vallei) en de
Ruim en zonnig vakantiehuis in natuurgebied Le Quercy dichtbij Cahors en Gourdon. Je zit hier veilig voor corona, want het huis ligt afgelegen in een gebied waar corona gelukkig heel weinig slachtoffers heeft geëist. Het huis heeft 2 slaapkamers
Aanbieders van vakantiehuizen