Vakantiehuizen in Lot
Zoek en boek je vakantiehuis in Lot . Zoek rechtstreeks in het aanbod van tientallen verschillende vakantiehuis aanbieders. Bekijk het hele aanbod & boek direct online! Het is ook mogelijk om op de kaart te zoeken.
Vakantiehuis La Grange is een groot, licht huis met een woonoppervlak van 400 m2 met drie slaapkamers, gebouwd in een voormalige schuur. De slaapkamers hebben alle een eigen aangrenzende badkamer met douche en/of bad. In het huis kunnen 6 tot 8
In dit vakantiehuis vind je de charme van een 18e eeuws gebouw, samen met alle moderne comfort.
De gezellige woonkamer heeft een open keuken met alle voorzieningen (vaatwasser, inductiekookplaat, magnetron, koffiezetapparaat, waterkoker. Ook i
Gelijkvloers:
Zit- en eetkamer met kitchenette (met grote open haard)
De keuken is voorzien van de meeste electrische apparaten (géén afwasmachine).
De eetkamer heeft een uitschuifbare eettafel die plaats kan bieden aan 10 personen.
Het zitg
Een knusse roulotte of pipowagen in Frankrijk aan de rand van een natuurlijke waterbron. Van alle gemakken voorzien. De roulotte ligt in een beschermd natuurgebied. Via een trapje kom je op een klein terras waar je heerlijk kunt zitten, binnen i
Twee roulottes die met een terras verbonden zijn en een unit vormen. Beiden hebben een tweepersoons bed. 1 roulotte heeft een kinderbedje boven het grote bed in een paart slaapkamertje, een eettafel met banken en opruim gedeelte. 2de roulotte he
Vakantiehuis La Fontaine is een geheel vrij gelegen vier persoons chalet, met een slaapkamer met een antiek tweepersoons bed. Verder zijn er op de vide op de eerste etage twee éénpersoonsbedden. Op de begane grond bevindt zich een gezellig liv
Welkom bij Domaine Labastide, een grote boerderij die dateert uit 1823 en bestaat uit prachtig gerestaureerde stenen gebouwen waar authenticiteit en charme bijdragen aan de kwaliteit van de accommodatie.Wij zijn gevestigd in een gehucht van 3 hu
Onze oude schuur herbergt twee verrassende gîtes en een appartement (160m²) boordevol charme en comfort.Elke gîte beschikt over een privé ingang, tuin (voorkant van de gîte) en groot terras met barbecue aan de achterkant van de gîte, met u
Onze oude schuur herbergt twee verrassende gîtes en een appartement (160m²) boordevol charme en comfort.
Elke gîte beschikt over een privé ingang, tuin (voorkant van de gîte) en groot terras met barbecue aan de achterkant
van de gîte, met uit
Schitterend gelegen vakantiehuis ( max. 6 pers. ) in het zuiden van Frankrijk op de grens van de departementen Dordogne en Lot (46). De woning ligt vrij in een landelijke omgeving op anderhalve kilometer van het mooie dorpje Prayssac in het stro
Als u dit jaar toch nog op vakantie wil gaan naar het heerlijke zuiden van Frankrijk, moet u zich realiseren, dat in september hier de zomer nog lang niet voorbij is! Het is alleen iets minder druk overal, misschien geen 40°C meer, maar nog meer
Comfortabel ruim chalet / bungalow (83 m2 + een veranda) voor 6 personen, in een prachtige natuur van de Lot, Zuid-West Frankrijk (net onder de Dordogne). Gelegen op een rustig vakantieparkje. Hier komt u geheel tot rust en doet u energie op om
Vakantiechalet te Mauroux - Cahors in het mooie Zuidwest-Frankrijk.
Gelegen in een schitterend vakantiepark in het departement Lot ten zuiden van Frankrijk. Omringd door een prachtige omgeving rijk aan bossen dit midden in de wijnvelden van de
Goed gelegen vrijstaand vakantiehuis (max. 6 pers.) in het charmante dorpje Calvignac, gelegen in de prachtige Lot-vallei. De Lot-regio heeft nog steeds zijn charme en authentieke karakter behouden. De woning ligt vrij in een landelijke omgeving
Dit vakantiehuis heeft het karakter en de rustieke charme van de originele stal behouden, o.a. met zichtbare balken, en heeft als middelpunt de goed uitgeruste keuken en de comfortabele woonkamer die naar het privéterras leidt.Op de begane gron
"Les pieds dans l'eau" dankt zijn naam aan de waterrijke vallei . Op 3,5 ha privé grond zijn er natuurlijke waterbronnen, een riviertje, een grot, een bos en weide grond. De pittoreske gite "les pieds dans l'eau" uit de 18de eeuw is in 2007 ger
La Grange ligt op het idyllische, kleinschalige Domaine de Montsalvy, dat door haar gasten hoog gewaardeerd wordt en op Zoover maar liefst een 9,4 op 87 beoordelingen scoort. La Grange ademt de sfeer van vroegere tijden en is tegelijkertijd ook
Een heel ruim huis met twee grote prive terrassen, bbq, hangmat en geweldig uitzicht. Een gang met keuken, apart toilet, badkamer met inloop douche.
Er is 1 slaapkamer met 2 enkele bedden waar je ook een dubbelbed van kan maken en 1 slaapkamer
Aanbieders van vakantiehuizen