Frankrijk, Lot, Cajarc
Houten cabane "Mariposa" In het Parc régional des Causses de Quercy staat op ons terrein een vrijstaande, ruime houten cabane, omgeven door groen. De cabane is gebouwd als een bungalow en geheel ecologisch en volledig geïsoleerd. Het wordt v
Frankrijk, Lot, Les Arques
Vakantiehuis Gîte Grand-Mère ligt op een oude wijnboerderij van 1660. De oude overblijfselen zijn nog steeds aanwezig in de kelder, waaronder een antieke wijnpers. Gîte Grand-Mère is een van de comfortabele vakantiehuizen op het terrein dat bes
Frankrijk, Lot, Touzac
Sous l 'Acacia is een lichte gÎte, met een charmante muur 'en pierre' en geweldig uitzicht. In de huiskamer treft u een tweezits-bank en 2 fauteuils aan, een eethoek met 4 zitplaatsen en een goed ingerichte keukenhoek. De slaapkamer heeft een co
Frankrijk, Lot, Souillac
Gîte Malbec heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed, e
Frankrijk, Lot, Concorès
Les Combes is een dubbel geschakeld vakantiehuis bestaande uit een oud en nieuw gedeelte. Deze advertentie betreft het nieuwe gedeelte. Dit nieuwe gedeelte is met liefde en passie gebouwd in 2000 als onze woning voor het leven in Frankrijk. Ee
Frankrijk, Lot, Thédirac
Een heerlijk huis onder de eikenbomen. Ruime sejour met een zithoek bij de open haard. Gezellig eethoekje met stoelen die goed zitten en heel veel kastruimte. In de salon ook een comfortabele slaapbank (hoge kwaliteit) die in één beweging is i
Frankrijk, Lot, Pescadoires
Frankrijk, Lot, Frayssinet-le-Gélat
Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan Le Papillon deel uitmaakt. Het is gelegen op een ongerepte landelijke locatie te midden van glooiende velden en bossen. De schuur is omgebouwd tot 2 gites, elk met 3 slaapka
Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan La Libellule deel uitmaakt. Het is gelegen op een ongerepte landelijke locatie te midden van glooiende velden en bossen. De schuur is omgebouwd tot 2 gites, elk met 3 slaapk
Gîte Tannat heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed en
De gîte heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed, een s
Frankrijk, Lot, Saint-Cernin
Charmante gite, geheel opgetrokken in originele stijl, schitterend gelegen in een eigen valleitje midden in het Parc Natural Regional des Causses du Quercy. De gite ligt tegen een prachtig laat 17e eeuws huis aangebouwd (dit wordt niet gebruik
Frankrijk, Lot, Mauroux
Frankrijk, Lot, Dégagnac
Vakantiehuis Vigne ligt op het idyllische, kleinschalige Domaine de Montsalvy, dat door haar gasten hoog gewaardeerd wordt en op Zoover maar liefst een 9,4 op 87 beoordelingen scoort. Vigne is een gezellige en comfortabele naast het zwembad gele
Achter de imposante voorgevel van Le Prieuré, een voormalig klooster uit begin 1800, bevindt zich een klein paradijs met 5 chambres d´hôtes en 3 onafhankelijke vakantie woningen . Le Prieuré is gelegen in de prachtige omgeving van de Dordogn
Frankrijk, Lot, Fajoles
De oude schuur is verbouwd tot 3 gites met behoud van originele typische Franse kenmerken, eiken balken, stenen muren en de gekende Franse deuren die uitkijken op het terras. Aan de voorzijde is er een terras met tafel, stoelen en parasol voor
'Le Four à Pain' is een traditionele broodoven die verbouwd is tot een gite. Deze staat afgelegen, aan de rand van het bos en biedt daardoor meer privacy. Deze gite is een favoriet voor natuurliefhebbers. Daar het stiller en rustiger ligt, hebt
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen