Vakantiehuizen in Lot

(97): pagina 4
v.a.€ 945.00
La Pierre Rouge
2 pers.

Gites.nl logo Rustig gelegen op bijna 300 meter hoogte, in het hart van de Cahors wijngaarden en bossen (de Lot), biedt onze gîte optimale rust en privacy. Het uitzicht is adembenemend. De lokatie is op vrijstaand en beschikt over een eigen oprit en parkeerpl

10
v.a.€ 425.00
Roc de Guirol
6 pers.

Gites.nl logo Goed gelegen vrijstaand vakantiehuis (max. 6 pers.) in het charmante dorpje Calvignac, gelegen in de prachtige Lot-vallei. De Lot-regio heeft nog steeds zijn charme en authentieke karakter behouden. De woning ligt vrij in een landelijke omgeving

9.5
v.a.€ 400.00
Le Cadre Doré
2 pers.

Gites.nl logo Nieuw in Rocamadour: Le Cadre Doré In Blanat, buurtschap van Rocamadour, hebben wij onze voormalige 'grange' omgetoverd in een gezellige, modern ingerichte gîte 'Le Cadre Doré'. Van alle gemakken voorzien, gelegen op een rustige maar central

10
v.a.€ 515.00
Le Manoir - gîte Tannat
4 pers.

Gites.nl logo Gîte Tannat heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed en

10
v.a.€ 300.00
Les pieds dans l'eau: ROULOTTE 2/3 pers
3 pers.

Gites.nl logo Een knusse roulotte of pipowagen in Frankrijk aan de rand van een natuurlijke waterbron. Van alle gemakken voorzien. De roulotte ligt in een beschermd natuurgebied. Via een trapje kom je op een klein terras waar je heerlijk kunt zitten, binnen i

v.a.€ 460.00
La Loge
6 pers.

Gites.nl logo La Loge is een schitterend verbouwde 200-jaar oude boerderij, naar hoge maatstaven gerenoveerd en smaakvol gemeubileerd. De accommodatie is vrijstaand en biedt volledige privacy en bestaat uit 2 gedeelten: Het Grote huis en La petite maison. Er

9.8
v.a.€ 700.00
La Quintou
2 pers.

Gites.nl logo Onze met liefde en vakmanschap geheel gerenoveerde zeer comfortabele gite, van oudsher een traditioneel gebouwde 'en pierre' schuur, is bij uitstek geschikt voor twee personen die willen genieten van rust, ruimte, privacy en natuur. De stilte is

9.9
v.a.€ 550.00
Le Manoir - gîte Malbec
5 pers.

Gites.nl logo Gîte Malbec heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed, e

v.a.€ 515.00
Le Manoir - gîte Duras
4 pers.

Gites.nl logo De gîte heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed, een s

10
v.a.€ 390.00
Le Petit Cournou
4 pers.

Gites.nl logo Als u dit jaar toch nog op vakantie wil gaan naar het heerlijke zuiden van Frankrijk, moet u zich realiseren, dat in september hier de zomer nog lang niet voorbij is! Het is alleen iets minder druk overal, misschien geen 40°C meer, maar nog meer

10
8 pers.

Gites.nl logo Vakantiehuis La Grange is een groot, licht huis met een woonoppervlak van 400 m2 met drie slaapkamers, gebouwd in een voormalige schuur. De slaapkamers hebben alle een eigen aangrenzende badkamer met douche en/of bad. In het huis kunnen 6 tot 8

v.a.€ 600.00
Médiévale
2 pers.

Gites.nl logo Dit vakantiehuisje is voor levensgenieters! In "Médiévale" beleef je oude charme, comfort en een glas wijn op je terras met een prachtig uitzicht. Dit middeleeuws boerderijtje dateert rond 1240 en is zonder twijfel één van de oudste huizen

9.8
v.a.€ 450.00
Les pieds dans l'eau: gite BLAGOUR
5 pers.

Gites.nl logo Een heel ruim huis met twee grote prive terrassen, bbq, hangmat en geweldig uitzicht. Een gang met keuken, apart toilet, badkamer met inloop douche. Er is 1 slaapkamer met 2 enkele bedden waar je ook een dubbelbed van kan maken en 1 slaapkamer

7 pers.

Gites.nl logo Gelijkvloers: Zit- en eetkamer met kitchenette (met grote open haard) De keuken is voorzien van de meeste electrische apparaten (géén afwasmachine). De eetkamer heeft een uitschuifbare eettafel die plaats kan bieden aan 10 personen. Het zitg

v.a.€ 325.00
Les pieds dans l'eau: ROULOTTES pour 5 pers.
5 pers.

Gites.nl logo Twee roulottes die met een terras verbonden zijn en een unit vormen. Beiden hebben een tweepersoons bed. 1 roulotte heeft een kinderbedje boven het grote bed in een paart slaapkamertje, een eettafel met banken en opruim gedeelte. 2de roulotte he

v.a.€ 600.00
Millésime
3 pers.

Gites.nl logo Dit vakantiehuis is voor wijnliefhebbers! In "Millésime" beleef je oude charme, comfort en een glas wijn op je terras met een prachtig uitzicht. Deze oude wijnschuur is smaakvol gerenoveerd tot een vakantiewoning waarin eeuwenoude architectuur

9.8
Aanbieders van vakantiehuizen
Gites.nl logo

Log in of maak snel een account aan
en beheer overal jouw favoriete vakanties!

Inloggen