In een prachtige natuurlijke bosomgeving (3ha) bevindt zich ons mooie rustige alleenstaande vakantiehuis 'La Demoiselle' ( geschikt voor 6 personen) met een volledig omheind zoutwaterzwembad ( 10x5m). Het huis heeft het confort van nieuwbouw en
Gite Matisse beschikt over een fraaie zitkamer met een eeuwenoude tegelvloer. De zitkamer is voorzien van een bank, stoelen, tv en bureau. De eetkamer bevat een originele schouw, een eettafel en een luxe keuken die voorzien is van koel/vrieskas