Frankrijk, Lot, Frayssinet-le-Gélat
Dit vakantiehuis heeft zichtbare balken en is gebouwd rond een ruime gezinskeuken en een open woonkamer, waarbij charme en moderniteit samengaan. Een grote familie eettafel is te vinden in het midden van het huisje met uitzicht op de binnenplaat
Frankrijk, Lot, Calvignac
Goed gelegen vrijstaand vakantiehuis (max. 6 pers.) in het charmante dorpje Calvignac, gelegen in de prachtige Lot-vallei. De Lot-regio heeft nog steeds zijn charme en authentieke karakter behouden. De woning ligt vrij in een landelijke omgeving
Frankrijk, Lot, Lachapelle-Auzac
Loft Style Boutique Villa Marilove is één van de toppers van FranceVilla. Zoekt u een ècht perfect vakantiehuis in Zuid-Frankrijk met licht, ruimte, stijl en klasse dan is deze moderne villa precies wat u zoekt… ook nog eens vlakbij de 18 h
Dit vakantiehuis heeft het karakter en de rustieke charme van de originele stal behouden, o.a. met zichtbare balken, en heeft als middelpunt de goed uitgeruste keuken en de comfortabele woonkamer die naar het privéterras leidt.Op de begane gron
Frankrijk, Lot, Carnac-Rouffiac
La Loge is een schitterend verbouwde 200-jaar oude boerderij, naar hoge maatstaven gerenoveerd en smaakvol gemeubileerd. De accommodatie is vrijstaand en biedt volledige privacy en bestaat uit 2 gedeelten: Het Grote huis en La petite maison. Er
Frankrijk, Lot, Prayssac
Schitterend gelegen vakantiehuis ( max. 6 pers. ) in het zuiden van Frankrijk op de grens van de departementen Dordogne en Lot (46). De woning ligt vrij in een landelijke omgeving op anderhalve kilometer van het mooie dorpje Prayssac in het stro
Les Leroux is een prachtig gerestaureerde boerderij en schuur, waarvan Le Papillon deel uitmaakt. Het is gelegen op een ongerepte landelijke locatie te midden van glooiende velden en bossen. De schuur is omgebouwd tot 2 gites, elk met 3 slaapka
Frankrijk, Lot, Montgesty
Vakantiehuis Les Noyers- Le Nogier is een smaakvol gerestaureerde boerenschuur. Smaakvol gerenoveerd met behoud van het oude karakter, zoals in het zicht liggende oude eiken balken en muren van oude gele zandsteen, maar voorzien van alle comfort
Frankrijk, Lot, Nadaillac-de-Rouge
Las Costes Op een geweldige plek, in het hart van de Périgord Noir, staat dit karakteristieke en romantische vakantiehuis Las Costes. Hier kunt u samen met uw geliefde en/of uw gezin van alle rust en ruimte genieten in een historische setting.
Frankrijk, Lot, Carlucet
Gelijkvloers: Zit- en eetkamer met kitchenette (met grote open haard) De keuken is voorzien van de meeste electrische apparaten (géén afwasmachine). De eetkamer heeft een uitschuifbare eettafel die plaats kan bieden aan 10 personen. Het zitg
Frankrijk, Lot, Montet-et-Bouxal
Onze oude schuur herbergt twee verrassende gîtes (op gelijkvloers) en een appartement (160m², op 1ste verdieping) boordevol charme en comfort. Het appartement beschikt over een privé ingang, een groot terras met barbecue. Living met zithoek e
Frankrijk, Lot, Anglars-Nozac
Frankrijk, Lot, Gourdon
La Rivière is een superleuke, gezellige vakantiewoning (4 slaapkamers), met een groot infinity zwembad. Dit leuke verbouwde en met smaak ingerichte vakantiehuis is ruimschoots geschikt voor 8 personen. Op een schitterend plekje gelegen aan de ra
Vakantiehuis Les Noyers- Le Calottier is een smaakvol gerestaureerde boerenschuur. Smaakvol gerenoveerd met behoud van het oude karakter, zoals in het zicht liggende oude eiken balken en muren van oude gele zandsteen, maar voorzien van alle comf
Frankrijk, Lot, Puyjourdes
Vakantiehuis La Grange is een groot, licht huis met een woonoppervlak van 400 m2 met drie slaapkamers, gebouwd in een voormalige schuur. De slaapkamers hebben alle een eigen aangrenzende badkamer met douche en/of bad. In het huis kunnen 6 tot 8
Frankrijk, Lot, Fajoles
Een familievriendelijk, landelijk Frans vakantiehuis in de regio Dordogne en Lot, in de buurt van allerlei leuke meren en rivieren waar je veilig kunt zwemmen - er zijn restaurants en bars om op het terras in de zon te genieten. Dit vakantiehu
Nicotiana is een gezinsvriendelijk Frans vakantiehuis landelijk huis in de regio van de Dordogne en Lot, waar je ook je huisdier mee mag nemen. Je zit hier vlakbij allerlei zwemmogelijkheden waar je veilig kunt zwemmen. Bij de meren zijn restaur
Frankrijk, Lot, Frayssinet
Les Combes is een dubbel geschakeld vakantiehuis bestaande uit een oud en nieuw gedeelte. Het oude gedeelte is een 300 jaar oude boerderijwoning opgetrokken uit "en Pierre" (grote stenen uit de plaatselijke vallei) en de muren zijn 60 cm dik.
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen