Frankrijk, Lot, Cajarc
U slaapt in het romantische interieur van een authentieke Aziatische Yurt. De Yurt is uitermate ruim opgezet, ruim 30 vierkante meter en, geïntegreerd en van buitenaf onzichtbaar, ingebouwd in een Chalet. U heeft de beschutting en veiligheid van
Frankrijk, Lot, Loupiac
Het romantisch chalet 'Le Jasmin' ligt middenin het groen van Loupiac. Een pittoresk dorpje in Zuid-Frankrijk. De inrichting van de accommodatie is een mooie combinatie van landelijk en modern, waardoor het meteen gezellig is. Net als de andere
Frankrijk, Lot, Saint-Cernin
Charmante gite, geheel opgetrokken in originele stijl, schitterend gelegen in een eigen valleitje midden in het Parc Natural Regional des Causses du Quercy. De gite ligt tegen een prachtig laat 17e eeuws huis aangebouwd (dit wordt niet gebruik
Frankrijk, Lot, Lachapelle-Auzac
Een knusse roulotte of pipowagen in Frankrijk aan de rand van een natuurlijke waterbron. Van alle gemakken voorzien. De roulotte ligt in een beschermd natuurgebied. Via een trapje kom je op een klein terras waar je heerlijk kunt zitten, binnen i
Frankrijk, Lot, Flaugnac
Dit vakantiehuis is voor wijnliefhebbers! In "Millésime" beleef je oude charme, comfort en een glas wijn op je terras met een prachtig uitzicht. Deze oude wijnschuur is smaakvol gerenoveerd tot een vakantiewoning waarin eeuwenoude architectuur
Frankrijk, Lot, Touzac
Sous l 'Acacia is een lichte gÎte, met een charmante muur 'en pierre' en geweldig uitzicht. In de huiskamer treft u een tweezits-bank en 2 fauteuils aan, een eethoek met 4 zitplaatsen en een goed ingerichte keukenhoek. De slaapkamer heeft een co
Frankrijk, Lot, Les Arques
Vakantiehuis Gîte Lavendel ligt op een oude wijnboerderij van 1660. De oude overblijfselen zijn nog steeds aanwezig in de kelder, waaronder een antieke wijnpers. Gîte Bellevue is een van de comfortabele vakantiehuizen op het terrein dat bestaat
Frankrijk, Lot, Souillac
Gîte Tannat heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De benedenverdieping omvat een salonruimte, een goed uitgeruste open keuken en een afgescheiden berging. De bovenverdieping omvat een slaapkamer met tweepersoonsbed en
Achter de imposante voorgevel van Le Prieuré, een voormalig klooster uit begin 1800, bevindt zich een klein paradijs met 5 chambres d´hôtes en 3 onafhankelijke vakantie woningen. Le Prieuré is gelegen in de prachtige omgeving van de Dordogne
Frankrijk, Lot, Vire-sur-Lot
Gite Renoir bevindt zich op de eerste verdieping. De gite heeft een zitkamer met zitbank, stoelen en tv. De eetkamer biedt plaats aan 4 personen. De gite bevat 2 slaapkamers en 1 badkamer. Gite Renoir heeft twee terrassen waarvan er een uitzic
Frankrijk, Lot, Montgesty
Vakantiehuis La Fontaine is een geheel vrij gelegen vier persoons chalet, met een slaapkamer met een antiek tweepersoons bed. Verder zijn er op de vide op de eerste etage twee éénpersoonsbedden. Op de begane grond bevindt zich een gezellig liv
Frankrijk, Lot, Dégagnac
La Grange ligt op het idyllische, kleinschalige Domaine de Montsalvy, dat door haar gasten hoog gewaardeerd wordt en op Zoover maar liefst een 9,4 op 87 beoordelingen scoort. La Grange ademt de sfeer van vroegere tijden en is tegelijkertijd ook
Frankrijk, Lot, Montcuq
Frankrijk, Lot, Frayssinet-le-Gélat
Welkom bij Domaine Labastide, een grote boerderij die dateert uit 1823 en bestaat uit prachtig gerestaureerde stenen gebouwen waar authenticiteit en charme bijdragen aan de kwaliteit van de accommodatie.Wij zijn gevestigd in een gehucht van 3 hu
Als u dit jaar toch nog op vakantie wil gaan naar het heerlijke zuiden van Frankrijk, moet u zich realiseren, dat in september hier de zomer nog lang niet voorbij is! Het is alleen iets minder druk overal, misschien geen 40°C meer, maar nog meer
Frankrijk, Lot, Rouffilhac
Neem contact met ons op voor beschikbaarheid en meer informatie. Rosemarie Blackburn Meeuwissen In een klein gehuchtje in Anglars Nozac, vindt u dit mooie gerenoveerde stenen huisje. Ideaal voor een klein gezin of een stel. In de buurt van R
Frankrijk, Lot, Lavercantière
Welkom in 'Le nid de l'écureuil ' Dit schitterende natuurhuisje is omgeven door rust, ruimte en natuur. Het is een recent gebouwd lieflijk en knus verblijf voor 1 tot 4 personen, volledig van hout. Houtbewerking is het vak van de verhuurders,
Frankrijk, Lot, Soucirac
Heerlijk ruim vakantiehuis met XXL zwembad*, tuin en groot terras, landelijk gelegen in het hart van het Lot departement. Een echte oase van rust, voor liefhebbers van de natuur, biedt het onderdak-huisje Quercy steen Causses met duiventil - ong
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen