Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Sylvestre-sur-Lot
Lasclottes is een 19e-eeuwse landelijke Franse boerderij aan de rivier die traditioneel is gerenoveerd en luxueus is ingericht met oog voor detail. Op de karaktervolle bovenverdieping treft u ouderwetse dikke balken en eikenhouten raamstoelen,
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Coulx
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Labretonie
Deze prachtige, zeer grote typisch Franse vakantiewoning, Maussac, met privé zwembad voor 12 personen, gerenoveerd in 2005, bevindt zich in het heuvelachtige landschap van de Lot et Garonne. De woning heeft nog zijn oorspronkelijke oude dikke st