Frankrijk, Lot-et-Garonne, Fumel
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Sernin
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Beaugas
L'Hoste is een fantastisch ingericht 4 sterren huis gelegen in het noordelijk gedeelte van de Lot et Garonne dat grenst aan de Dordogne. Ook tijdens Covid-19 is het verantwoord om hier te verblijven, het huis wordt zeer hygienisch en schoon geho
'Le Manoir' is zeer groot en ruim, het is niet voor niets onze klanten noemen het "The Place met de Ruimte". Er zijn 8 grote, licht, luchtig en overzichtelijk slaapkamers, allen met hun eigen badkamer en suite en allemaal met veel interessante f
Vakantiehuis La Petite Bessou (LPB) is een traditioneel stenen huisje en uitstekende accommodatie voor tot 6 gasten. Het is vrijstaand en heeft veel privacy met een eigen zwembad voor exclusief gebruik. Een zeer rustige ligging, met prachtig uit
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Masquières
U heeft dit prachtige domein van 1,7 hectare volledig tot u beschikking. De accommodatie bestaat uit 2 huisjes die samen worden gehuurd: Gite La Bergerie bestaat uit een woonkamer met een keuken, voorzien van een gasfornuis met oven, een magnet
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Cancon