La Petite Galerie is een groot volledig gerestaureerd 800 jaar oud stenen huis, gelegen in een ommuurde tuin in het kleine heuveldorp Mézin in het hart van de Gascogne in het zonnige zuidwesten van Frankrijk.
Het huis heeft drie slaapkamers, al
Vakantiehuis met prive zwembad, Lot et Garonne, Zuid Frankrijk net onder de Dordogne .
Een sfeervol ingerichte woning van alle gemakken voorzien.
Rondom het huis liggen meerdere overdekte terrassen, zodat je altijd een plekje kan vinden in de
Lasclottes is een 19e-eeuwse landelijke Franse boerderij aan de rivier die traditioneel is gerenoveerd en luxueus is ingericht met oog voor detail.
Op de karaktervolle bovenverdieping treft u ouderwetse dikke balken en eikenhouten raamstoelen,
Deze voormalige boerderij is volledig gerestaureerd tot geweldig vakantiehuis, omgeven door 30 hectare natuur, met een grote tuin en een privé zwembad. De inrichting van Saphir is zeer verzorgd, eigentijds en voldoet aan alle moderne eisen.
De
Dit prachtige, helemaal gerenoveerde stenen vakantiehuis is gebouwd in 1862 en biedt een perfecte plek voor een vakantie met het hele gezin.
Op de begane grond vindt u nog de houten balken. Er is een grote zithoek met grote banken en fauteuils,
U heeft dit prachtige domein van 1,7 hectare volledig tot u beschikking. De accommodatie bestaat uit 2 huisjes die samen worden gehuurd:
Gite La Bergerie bestaat uit een woonkamer met een keuken, voorzien van een gasfornuis met oven, een magnet