Frankrijk, Lot-et-Garonne, Mézin
La Petite Galerie is een groot volledig gerestaureerd 800 jaar oud stenen huis, gelegen in een ommuurde tuin in het kleine heuveldorp Mézin in het hart van de Gascogne in het zonnige zuidwesten van Frankrijk. Het huis heeft drie slaapkamers, al
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Mazières-Naresse
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Caubon-Saint-Sauveur
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Front-sur-Lémance
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Sernin
'Le Manoir' is zeer groot en ruim, het is niet voor niets onze klanten noemen het "The Place met de Ruimte". Er zijn 8 grote, licht, luchtig en overzichtelijk slaapkamers, allen met hun eigen badkamer en suite en allemaal met veel interessante f
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Beauville
Dit vakantiehuis biedt alle moderne comfort. Het huis is geheel in steen en hout opgebouwd. Woonoppervlak van 170m2 met 4 slaapkamers, 2 ruime badkamers, 2 WC's, een grote keuken en eetkamer, woonkamer...Lange verblijven mogelijk.
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Le Temple-sur-Lot
Het werkelijk unieke vakantiehuis Petit Paradis is gelegen op een adembenemend mooi omheind landgoed van 7 ha direct aan de rivier de Lot. Een waar vis- en vakantieparadijs voor het hele gezin. Er is een grote prive steiger met boot met buitenbo
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Eutrope-de-Born
Dit comfortabele en lichte vakantiehuis heeft een groot terras voor een heerlijk ontbijt bij zonsopgang, een woonoppervlakte van ca. 100 m2 met een woonkamer / keuken (volledig ingericht), 3 slaapkamers en een familie badkamer. Perfect voor een
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Cassignas
Kom relaxen in de schone en comfortabele omgeving van dit vakantiehuis, met twee aparte slaapkamers. Naast de bedden in de slaapkamers is er een tweepersoonsslaapbank in de grote woonkamer. Verder heeft het huis 2 badkamers, in een privépark met
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Saint-Sylvestre-sur-Lot
Deze voormalige boerderij is volledig gerestaureerd tot geweldig vakantiehuis, omgeven door 30 hectare natuur, met een grote tuin en een privé zwembad. De inrichting van Saphir is zeer verzorgd, eigentijds en voldoet aan alle moderne eisen. De
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Monflanquin
Gites Gardes is een pasgerenoveerde voormalige schuur, die verbouwd is tot een gite met 3 slaapkamers. Er is een eigen verwarmd zwembad. Het geheel ligt helemaal gelijkvloers, en heeft twee king-size slaapkamers met een gedeelde badkamer met inl
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Masquières
U heeft dit prachtige domein van 1,7 hectare volledig tot u beschikking. De accommodatie bestaat uit 2 huisjes die samen worden gehuurd: Gite La Bergerie bestaat uit een woonkamer met een keuken, voorzien van een gasfornuis met oven, een magnet
Frankrijk, Lot-et-Garonne, Cancon
Landelijk gelegen huis met veel buitenruimte, eigen zwembad en grote overkapping met buitenkeuken. Eigen terrein 8500 m2, grenzend aan mooie boomgaard. Sfeervol ingerichte woonkamer en grote eetkeuken. Met drie ruime slaapkamers. Zwembad 11 mete
Log in of maak snel een account aanen beheer overal jouw favoriete vakanties!
Inloggen