Vakantiehuizen in Lot-et-Garonne

(65): pagina 1

Zoek en boek je vakantiehuis in Lot-et-Garonne. Zoek rechtstreeks in het aanbod van tientallen verschillende vakantiehuis aanbieders. Bekijk het hele aanbod & boek direct online! Het is ook mogelijk om op de kaart te zoeken.

v.a.€ 1390.00
Maison Pradasse sur Lot
6 pers.

Gites.nl logo Maison Pradasse is een groot vrijstaand en sfeervol huis, uniek gelegen direct aan de oevers van rivier de Lot. Het vakantiehuis heeft een grote afgesloten tuin van 4000m2, geheel omheind,tussen de bossen, zonder buurtjes en ligt aan een rustig

10
v.a.€ 555.00
Lavictoire
6 pers.

Gites.nl logo Gite "La Victore" ligt direct aan de rivier de Lot. De gite beschikt over een tuin met privé steiger. Het huis heeft een gezellige zitkamer en een grote keuken die voorzien is van alle gemakken. Naast een luxe badkamer zijn er drie slaapkamers v

9.5
v.a.€ 4500.00
Lasclottes Farmhouse
15 pers.

Gites.nl logo Lasclottes is een 19e-eeuwse landelijke Franse boerderij aan de rivier die traditioneel is gerenoveerd en luxueus is ingericht met oog voor detail. Op de karaktervolle bovenverdieping treft u ouderwetse dikke balken en eikenhouten raamstoelen,

9
v.a.€ 800.00
Gite BACCHUS
12 pers.

Gites.nl logo Op de begane grond vind je een keuken van 15 m2, met een dubbele gootsteen, ingebouwde keuken, kookplaat, elektrische oven, magnetron en koelkast. In de woonkamer vind je een hoekbank, een bankje, lage tafel, tv, schoorsteen en wijnmeubel. Op

v.a.€ 1400.00
L' Hoste
8 pers.

Gites.nl logo L'Hoste is een fantastisch ingericht 4 sterren huis gelegen in het noordelijk gedeelte van de Lot et Garonne dat grenst aan de Dordogne. Ook tijdens Covid-19 is het verantwoord om hier te verblijven, het huis wordt zeer hygienisch en schoon geho

9.3
v.a.€ 745.00
Domaine du Merlet
5 pers.

Gites.nl logo Domaine du Merlet is een sfeervol vakantiehuis van alle comfort voorzien. De gîte, met ca. 80m2 woonoppervlakte, is geschikt voor 4 of 5 personen. Er zijn twee slaapkamers, een badkamer met inloopdouche, toilet, keuken, woonkamer (met slaapbank

v.a.€ 386.00
La Petite Maison
3 pers.

Gites.nl logo Deze bewakershuisje heeft een open woonkamer met uitzicht op de tuin, met: Ingerichte keukenhoek, bestaande uit fornuis, kookplaat, koelkast met vriesvak, magnetron, waterkoker, broodrooster. woonkamer met eettafel en stoelen, bank en fauteui

v.a.€ 575.00
Loubès
4 pers.

Gites.nl logo Het vakantiehuis 'Loubes' is geschikt tot 4 personen en bestaat uit woonkamer met keuken, 2 slaapkamers, badkamer met wastafel, douche en een apart toilet. De inrichting is luxe en van alle gemakken voorzien, zoals radio en tv, (draadloos) inter

9
v.a.€ 1400.00
Domaine de France Complete
12 pers.

Gites.nl logo Dit leuke vakantiehuis bestaat uit drie afzonderlijke gites die allemaal met elkaar zijn verbonden. Het is dus heel geschikt voor een grotere familiegroep of vrienden die willen genieten van een ontspannen vakantie met elkaar. Er zijn drie keuk

v.a.€ 850.00
Accueil en vallee du lot
9 pers.

Gites.nl logo Dit vakantiehuis biedt alle moderne comfort. Het huis is geheel in steen en hout opgebouwd. Woonoppervlak van 170m2 met 4 slaapkamers, 2 ruime badkamers, 2 WC's, een grote keuken en eetkamer, woonkamer...Lange verblijven mogelijk.

9
v.a.€ 550.00
L'Atelier
4 pers.

Gites.nl logo Het Atelier is een voormalige werkplaats die omgebouwd is tot een sfeervol vakantiehuis voor een gezin of twee koppels. Alles is gelijkvloers, er zijn twee slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en een twee éénpersoonsbedden. Een badkamer di

9.4
v.a.€ 1415.00
Petit Paradis
5 pers.

Gites.nl logo Het werkelijk unieke vakantiehuis Petit Paradis is gelegen op een adembenemend mooi omheind landgoed van 7 ha direct aan de rivier de Lot. Een waar vis- en vakantieparadijs voor het hele gezin. Er is een grote prive steiger met boot met buitenbo

8 pers.

Gites.nl logo Deze voormalige boerderij is volledig gerestaureerd tot geweldig vakantiehuis, omgeven door 30 hectare natuur, met een grote tuin en een privé zwembad. De inrichting van Saphir is zeer verzorgd, eigentijds en voldoet aan alle moderne eisen. De

v.a.€ 600.00
Caday Rouge
6 pers.

Gites.nl logo Dit prachtige, helemaal gerenoveerde stenen vakantiehuis is gebouwd in 1862 en biedt een perfecte plek voor een vakantie met het hele gezin. Op de begane grond vindt u nog de houten balken. Er is een grote zithoek met grote banken en fauteuils,

v.a.€ 650.00
Maussac
12 pers.

Gites.nl logo Deze prachtige, zeer grote typisch Franse vakantiewoning, Maussac, met privé zwembad voor 12 personen, gerenoveerd in 2005, bevindt zich in het heuvelachtige landschap van de Lot et Garonne. De woning heeft nog zijn oorspronkelijke oude dikke st

v.a.€ 1200.00
Le Marronnier
6 pers.

Gites.nl logo Landelijk gelegen huis met veel buitenruimte, eigen zwembad en grote overkapping met buitenkeuken. Eigen terrein 8500 m2, grenzend aan mooie boomgaard. Sfeervol ingerichte woonkamer en grote eetkeuken. Met drie ruime slaapkamers. Zwembad 11 mete

10
Aanbieders van vakantiehuizen
Gites.nl logo

Log in of maak snel een account aan
en beheer overal jouw favoriete vakanties!

Inloggen