Vakantiehuizen van Gites.nl in Lot-et-Garonne
Dit karaktervolle grote huis is gebouwd in een gerestaureerde stenen schuur. De woonoppervlakte is 70 m² en er kunnen 5 personen slapen.
De gite heeft gratis Wifi en uiteraard is er toegang tot het zwembad van 11 x 5 m. Verder is er een wasmac
Vakantiehuis met prive zwembad, Lot et Garonne, Zuid Frankrijk net onder de Dordogne .
Een sfeervol ingerichte woning van alle gemakken voorzien.
Rondom het huis liggen meerdere overdekte terrassen, zodat je altijd een plekje kan vinden in de
Dit is een klein stenen huisje met drie verdiepingen en drie kamers, op elke verdieping een. Er zijn twee terrassen waar je heerlijk buiten kunt zitten en naar de weelderige natuur en het prachtige landschap kunt kijken. Hier kun je rust en vred
Dit leuke vakantiehuis bestaat uit drie afzonderlijke gites die allemaal met elkaar zijn verbonden. Het is dus heel geschikt voor een grotere familiegroep of vrienden die willen genieten van een ontspannen vakantie met elkaar.
Er zijn drie keuk
Deze voormalige boerderij is volledig gerestaureerd tot geweldig vakantiehuis, omgeven door 30 hectare natuur, met een grote tuin en een privé zwembad. De inrichting van Saphir is zeer verzorgd, eigentijds en voldoet aan alle moderne eisen.
De
Le Galeau is een zeer ruime gîte (120m2) voor 6 personen, heeft 3 slaapkamers met 2 één-persoonsbedden, 3 badkamers met inloop douche en 2 toiletten.
U heeft een groot overdekt terras met zicht op bomen en beneden het beekje Le Galeau.
Volledi