Vakantiehuizen in Lot-et-Garonne

(77): pagina 4
v.a.€ 420.00
Pieces du Pigeonnier
3 pers.

Gites.nl logo Dit is een klein stenen huisje met drie verdiepingen en drie kamers, op elke verdieping een. Er zijn twee terrassen waar je heerlijk buiten kunt zitten en naar de weelderige natuur en het prachtige landschap kunt kijken. Hier kun je rust en vred

8.3
20 pers.

Gites.nl logo 'Le Manoir' is zeer groot en ruim, het is niet voor niets onze klanten noemen het "The Place met de Ruimte". Er zijn 8 grote, licht, luchtig en overzichtelijk slaapkamers, allen met hun eigen badkamer en suite en allemaal met veel interessante f

10
v.a.€ 745.00
Domaine du Merlet
5 pers.

Gites.nl logo Domaine du Merlet is een sfeervol vakantiehuis van alle comfort voorzien. De gîte, met ca. 80m2 woonoppervlakte, is geschikt voor 4 of 5 personen. Er zijn twee slaapkamers, een badkamer met inloopdouche, toilet, keuken, woonkamer (met slaapbank

v.a.€ 590.00
Lou Bessou
6 pers.

Gites.nl logo Lou Bessou is een traditionele stenen gite, op het zuiden georiënteerd, van 90 vierkante meter, die verbonden is aan het hoofdgebouw. De gite heeft een eigen ingang en een groot omheind terrein van ongeveer 1.000 vierkante meter. Bij de gite hoo

10
v.a.€ 1415.00
Petit Paradis
5 pers.

Gites.nl logo Het werkelijk unieke vakantiehuis Petit Paradis is gelegen op een adembenemend mooi omheind landgoed van 7 ha direct aan de rivier de Lot. Een waar vis- en vakantieparadijs voor het hele gezin. Er is een grote prive steiger met boot met buitenbo

v.a.€ 1260.00
La Tour
6 pers.

Gites.nl logo Kom relaxen in de schone en comfortabele omgeving van dit vakantiehuis, met twee aparte slaapkamers. Naast de bedden in de slaapkamers is er een tweepersoonsslaapbank in de grote woonkamer. Verder heeft het huis 2 badkamers, in een privépark met

10
8 pers.

Gites.nl logo Deze voormalige boerderij is volledig gerestaureerd tot geweldig vakantiehuis, omgeven door 30 hectare natuur, met een grote tuin en een privé zwembad. De inrichting van Saphir is zeer verzorgd, eigentijds en voldoet aan alle moderne eisen. De

v.a.€ 700.00
Chez Jan et Nicole - Gite Issac
2 pers.

Gites.nl logo Sinds februari wonen we met onze teckels en duitse dog op deze prachtige plek. Het huis (gite) is recent zeer sfeervol helemaal opgeknapt, voorzien van alle gemakken en geschikt voor 2 personen. De gite ligt op 5 meter van rivier de Lot, een waa

10
v.a.€ 590.00
La Petite Bessou
6 pers.

Gites.nl logo Vakantiehuis La Petite Bessou (LPB) is een traditioneel stenen huisje en uitstekende accommodatie voor tot 6 gasten. Het is vrijstaand en heeft veel privacy met een eigen zwembad voor exclusief gebruik. Een zeer rustige ligging, met prachtig uit

9.6
v.a.€ 1200.00
Le Marronnier
6 pers.

Gites.nl logo Landelijk gelegen huis met veel buitenruimte, eigen zwembad en grote overkapping met buitenkeuken. Eigen terrein 8500 m2, grenzend aan mooie boomgaard. Sfeervol ingerichte woonkamer en grote eetkeuken. Met drie ruime slaapkamers. Zwembad 11 mete

10
v.a.€ 550.00
Yquem
2 pers.

Gites.nl logo De entree van 'Maison de Maître' Limouzy geeft toegang tot twee ruime zelfvoorzienende appartementen van ca. 65m2 elk, verdeeld over twee verdiepingen, waarvan appartement Yquem hier te huur aangeboden wordt. Op de begane grond bevindt zich een

10
v.a.€ 550.00
Quintessence
2 pers.

Gites.nl logo Quintessence is een van de twee appartementen in het 'Maison de Maître' van ca. 65m2 elk, verdeeld over twee verdiepingen. Op de begane grond bevindt zich een woonkamer met een volledige uitgeruste open keuken. De prachtige stalen wenteltrap na

10
v.a.€ 980.00
Coursaint-pierre Gîte
6 pers.

Gites.nl logo De alleenstaande gîte van 80m² heeft plaats voor 6 personen. Er zijn 2 slaapkamers met elk hun eigen badkamer, volledig ingerichte keuken, living met slaapbank, eetplaats en 3 eigen terrassen met fantastisch uitzicht. Ze is voorzien van alle nod

Aanbieders van vakantiehuizen
Gites.nl logo

Log in of maak snel een account aan
en beheer overal jouw favoriete vakanties!

Inloggen